Německá společnost Miele patří od roku 1899 mezi nejvýznamnější výrobce špičkových spotřebičů pro domácnost a průmyslové využití. Miele je synonymem myšlení a jednání s výhledem na budoucnost, kontinuity hodnot a cílů, partnerského chování vůči zákazníkům a dodavatelům a firemní kultury orientované na spolupracovníky.
Aktuálně hledáme spolupracovníky/spolupracovnice na pozici:

Asistentka obchodního oddělení

Náplň práce:

  • vedení kompletní administrativy obch.zakázek
  • příprava podkladů k fakturaci a fakturace zboží
  • komunikace s dodavateli a obchodními partnery
  • evidence skladového hospodářství

Požadujeme:

  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny podmínkou
  • SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • příjemné vystupování
  • ochotu učit se novým věcem
  • komunikační schopnosti
  • uživatelská znalost práce s PC, MS Office
  • praxe s obchodní agendou

Nabízíme:

  • proškolení
  • samostatnou a kreativní práci
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • moderní dynamické prostředí

Kontakt

Miele spol. s r.o.
Holandská 879/4
639 00  Brno-Štýřice
Česká republika

Zkušenosti

Podívejte se na osobní zkušenosti našich zaměstnanců.

Více informací

Akce

Navštivte nás na některé z mnoha akcí. Zde se s námi setkáte osobně.