Německá společnost Miele patří od roku 1899 mezi nejvýznamnější výrobce špičkových spotřebičů pro domácnost a průmyslové využití. V uničovském závodě vyrábíme spotřebiče pro domácnost v oblasti péče o prádlo a o nádobí. Aktuálně procházíme obdobím expanze našeho závodu a hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici:

CONTROLLER/-KA DISPOZIC

Co vás čeká?

  • monitorování dispozic materiálu a jeho zajištění dle potřeb výroby
  • řízení dispozic u přiřazených přímých dodavatelů
  • nastavování a kontrola dispozičních dat
  • komunikace s dodavateli a spedičními firmami v oblasti dodávek výr. materiálu
  • analýza skladových zásob a optimalizace jejich množství
  • vystavování a řešení logistických reklamací
  • spolupráce s odděleními plánování výroby, interní logistiky, příjmu, kvality

a odděleními nákupu, kvality a expedice v německých Miele závodech

Co potřebujete k úspěchu?

  • SŠ/VŠ vzdělání, obor logistika výhodou
  • komunikativní znalost NJ a AJ podmínkou
  • praxi v logistice nebo operativním nákupu
  • znalost MS Office (Excel, Word, Outlook), SAP výhodou
  • výborné komunikační schopnosti
  • samostatnost a proaktivní přístup

Co s novým místem získáte?

  • zázemí renomované a trvale rozvíjející se společnosti
  • samostatnou a zajímavou práci v dynamickém a nadnárodním prostředí
  • profesní a osobní rozvoj - naším mottem je "Immer Besser"
  • výraznou podporu v adaptačním procesu
  • odpovídající mzdové ohodnocení a motivační program

Jaké benefity Vám můžeme nabídnout?

  • pět týdnů dovolené
  • finanční příspěvky na Vánoce a dovolenou
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • placené volno v souvislosti s pracovní cestou nad rámec pracovní doby
  • poukázky na sport, zdraví, kulturu a při významných životních situacích
  • dotované stravování na pracovišti
  • bezplatné očkování proti chřipce

Usoudili jste, že si máme společně co nabídnout? Pak klikněte na tlačítko odpovědět a budeme se na Vás těšit.

Kontakt

Miele technika s.r.o.
Lenka Draxl Weissová
Telefon: 587 072 108
Erfahrungsberichte

Zkušenosti

Podívejte se na osobní zkušenosti našich zaměstnanců.

Více informací
Veranstaltungen

Akce

Navštivte nás na některé z mnoha akcí. Zde se s námi setkáte osobně.