Německá společnost Miele patří od roku 1899 mezi nejvýznamnější výrobce špičkových spotřebičů pro domácnost a průmyslové využití. V uničovském závodě vyrábíme spotřebiče pro domácnost v oblasti péče o prádlo a o nádobí. Aktuálně procházíme obdobím expanze našeho závodu a hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici:

SKLADNÍK/SKLADNICE - MANIPULANT/KA

Co Vás čeká?

příjem a výdej materiálu a zboží,
kontrola materiálu a jeho zaskladňování,
vychystávání a vyúčtovávání materiálu dle výrobních zakázek na určená místa.

Co potřebujete k úspěchu?

ochotu pracovat v třísměnném režimu,
praxi ve výrobní společnosti na obdobné pozici,
zkušenosti s VZV/retrakem - výhodou,
znalost logistických procesů - výhodou.

Proč se stát součástí naší logistiky?

měsíční plat 18 500 - 19 500 Kč,
5 týdnů dovolené,
finanční příspěvky na Vánoce a dovolenou,
poukázky na sport, zdraví, kulturu a při významných životních situacích,
dotované stravování na pracovišti,
slevy na výrobky Miele,
zaměstnanecký tarif.

Usoudili jste, že si máme společně co nabídnout? Pak klikněte na tlačítko odpovědět a budeme se na Vás těšit.

Pro zájemce o práci pořádáme každé ÚTERÝ v 15.00 hodin krátké exkurze.
Nemusíte se předem registrovat, stačí v uvedený čas přijít na recepci společnosti na ulici Šumperská 1348, Uničov.

Kontakt

Miele technika s.r.o.
Lenka Draxl Weissová
Telefon: 587 072 108
Erfahrungsberichte

Zkušenosti

Podívejte se na osobní zkušenosti našich zaměstnanců.

Více informací
Veranstaltungen

Akce

Navštivte nás na některé z mnoha akcí. Zde se s námi setkáte osobně.